Корзина
64 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+38044 465 62 08
+38 067 368 10 88
СКЛАДСИСТЕМС

Велика оптова партія сміттєвих баків відвантажена на склад наших замовників.

Запрошуємо до співпраці не байдужих жителів нашої країни - громади, ОСББ, комунальні підприємства... Віримо, що разом ми зможемо змінити на краще стан речей у сфері утилізації відходів та сортування сміття в Україні.

Ця публікація, не про вдало реалізований проект (хоча, привід пишатися тут, і справді, є). Вона про самосвідомість, ініціативність та розуміння того, що відповідальні рішення та вчинки кожного з нас - є ключем до потужних змін на краще у суспільстві, в цілому.
Кілька місяців тому, до нас звернулися представники Похівської сільська ради (Івано-Франківська обл.) для оформлення оптової поставки сміттєвих контейнерів до їхньої громади.
Селище Похівка знаходиться у мальовничому куточку Прикарпаття. За словами мешканців громади - врегульованої системи утилізації сміття у населеному пункті не було. Такий стан речей призвів до екологічної катастрофи місцевого масштабу, яка проявилася у забрудненні навколишнього середовища та водойм.
Скориставшись перевагами децентралізації та усвідомивши всі негативні наслідки ситуації, що склалася - керівництвом громади було прийнято рішення виділили гроші із місцевого бюджету, з метою вирішення питання утилізації сміття.
Цей проект - яскравий приклад того, що раціональне та відповідальне використання бюджетних коштів державної програми децентралізації - дає величезні перспективи для покращення рівня життя жителів маленьких сіл та містечок.
Шановні представники Похівської громади, дякуємо Вам за чудовий приклад ощадливого ставлення до оточуючого середовища та можливість бути причетними до змін на краще у нашому суспільстві!
В свою чергу, ми запрошуємо до співпраці інших не байдужих жителів нашої країни - громади, ОСББ, комунальні підприємства... Віримо, що разом ми зможемо змінити на краще стан речей у сфері утилізації відходів та сортування сміття в Україні.

 

Другие новости